Flaskschatull 1800-tal
2015-04-12
304971
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLASKSCHATULL, med 3 flaskor, 1800-tal, fanérat i mahogny, höjd ca 24, 25x12,5 cm
Fanérskador, nyckel finns