Klubbat för:
4 200 SEK
1 500 SEK
NILS BERNHARD LJUNGGREN (1880-?): Figurgrupp, 6 dlr, varav en signerad och daterad B Ljunggren 1919, snidat och delvis bemålat trä, höjd ca 15-23 cm
Skador och lagningar
304974
2015-04-12