Nils Bernhard Ljunggren snidande figurer

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

NILS BERNHARD LJUNGGREN (1880-?): Figurgrupp, 6 dlr, varav en signerad och daterad B Ljunggren 1919, snidat och delvis bemålat trä, höjd ca 15-23 cm

Skador och lagningar

304974

2015-04-12