Tallrikar Kina
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av pioner, diameter ca 22,5 cm
PROVENIENS: M Molvidsson AB Malmskillnadsgatan
Ngn ej noterad obetydlig skada kan förekomma
304980
2015-04-13