Bordsuppsats i glas

Bordsuppsats i glas
Bordsuppsats i glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUPPSATS, glas, 1800-tal, med hög trumpetvas i skål på fot, kasad dekor, höjd 36 cm

nagg

305000

2015-04-13