Alois Arnegger oljemålning
Closed
2015-04-13
305018
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
ALOIS ARNEGGER (Österrike, 1879-1963): Alper i solnedgång, signerad A Arnegger, olja på duk, ca 72 x 95 cm