Alois Arnegger oljemålning

Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALOIS ARNEGGER (Österrike, 1879-1963): Alper i solnedgång, signerad A Arnegger, olja på duk, ca 72 x 95 cm

305018

2015-04-13