Gerda Jungberg oljemålning

Gerda Jungberg oljemålning
Gerda Jungberg oljemålning
Gerda Jungberg oljemålning
Gerda Jungberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERDA JUNGBERG (1884-?), landskap, signerad och daterad Gerda Jungberg 1915, olja på pannå, ca 24x105 cm

Rispa

305026

2015-04-13