Ichiko Oldsmobile

Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile
Ichiko Oldsmobile

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ICHIKO OLDSMOBILE, 1959 års modell, lackerad plåt i rött med rosa tak, litograferad inredning, friktionsdriven, längd ca 33 cm

Smärre bucklor och skador

305034

2015-04-13