Ram senempire
2015-04-13
305039
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, senempire, 1800-tal, olja på duk, motiv av präst, signerad Sigrid Wahlström, ramens yttre mått ca 77x64,5 cm
Slitage