Porträtt blandteknik
2015-04-13
305051
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Porträtt, varav en signerad och daterad Svanskog 1855, blandteknik, 23x17 cm