J A Angermeyer, kopia efter olja
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANN ADALBERT ANGERMEYER, kopia efter (1800-tal), Fågelstilleben, bär påskrift a tergo, "Målat af Magnus Stenbock", möjligen av Magnus Stenbock (1800-1871), olja på duk uppfodrad på pannå av papp, 39x30 cm
Uppfodrad på pannå av papp, krackeleringar
305082
2015-04-14