J A Angermeyer, kopia efter olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANN ADALBERT ANGERMEYER, kopia efter (1800-tal), Fågelstilleben, bär påskrift a tergo, "Målat af Magnus Stenbock", möjligen av Magnus Stenbock (1800-1871), olja på duk uppfodrad på pannå av papp, 39x30 cm

Uppfodrad på pannå av papp, krackeleringar

305082

2015-04-14