Silverbricka Italien

Silverbricka Italien
Silverbricka Italien
Silverbricka Italien
Silverbricka Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PRESENTERFAT, silver/800, troligen Italien, otydliga stämplar, punsad dekor av frukter, diameter ca 30 cm, vikt ca 450 g

Bruksslitage

305108

2015-04-14