Silver toilettset

Silver toilettset
Silver toilettset
Silver toilettset
Silver toilettset

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SALT- & PEPPARKAR, nysilver, England, äggformade på tre kulfötter vardera, TOILETTESET, 2 dlr, lock i silver, ask i slipat glas, otydliga stämplar, vikt på lock ca 164 g

Bruksslitage, monogramgravyr, minimalt nagg på undersida av lockask

305115

2015-04-14