Nathalie Levi oljemålning

Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning
Nathalie Levi oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATHALIE LEVI, (1914-1995): Mansporträtt troligen konstnärinnans far, kosntnären Vassilly Levi, signerad N Levi, olja på duk, 76x55 cm

305122

2015-04-14