Distler öppen tourer
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DISTLER ÖPPEN TOURER, 1920-tal, lackerad plåt i rött med detaljer i svart, grå ekrade hjul helt i plåt, urverk, längd ca 31 cm
Suflett saknas, plåt och lackskador, "fästläppar" till urverket delvis skadade. defekt urverk
305127
2015-04-14