Distler öppen tourer

Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer
Distler öppen tourer

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DISTLER ÖPPEN TOURER, 1920-tal, lackerad plåt i rött med detaljer i svart, grå ekrade hjul helt i plåt, urverk, längd ca 31 cm

Suflett saknas, plåt och lackskador, "fästläppar" till urverket delvis skadade. defekt urverk

305127

2015-04-14