Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEKANIISK FIGUR, 1910-20-tal, dansande par, handmålad plåt, urverksdiven, höjd 16 cm
En "fästläpp" till bottenpklattan saknas, lackskador
305147
2015-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här