Mekanisk figur urverksdriven

Mekanisk figur urverksdriven
Mekanisk figur urverksdriven
Mekanisk figur urverksdriven
Mekanisk figur urverksdriven
Mekanisk figur urverksdriven
Mekanisk figur urverksdriven

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEKANIISK FIGUR, 1910-20-tal, dansande par, handmålad plåt, urverksdiven, höjd 16 cm

En "fästläpp" till bottenpklattan saknas, lackskador

305147

2015-04-14