Anders Zorn, Adolf Hallman reproduktioner, mm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REPRODUKTIONER, mapp 18 st. efter Zorn´s akvareller, delvis dubletter, 5 st. efter Adolf Hallman "New York", AKVARELL Sven Björling, litografi Börje Veslén, linoleumsnitt signerad Shay -67 9/25

305154

2015-04-15