Güntermann Brandbil
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÜNTERMANN BRANDBIL, 1920-tal, litograferad och lackerad plåt, ekrade hjul i plåt med gummidäck, ställbara framhjul, utfällbar stege, urverksdriven, total längd ca 33 cm
En brandman, pinglor , 2 gummidäck samt delar saknas, lackskador, ett hjul löst
305155
2015-04-14