Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEVERIN NILSSON (1846-1918), skärgårdslandskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 39x30 cm

Baksida med pannå, vågig duk

305168

2015-04-15