Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SEVERIN NILSSON (1846-1918), skärgårdslandskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 39x30 cm
Baksida med pannå, vågig duk
305168
2015-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här