Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, mässingsbeslag, höjd ca 84, 111x48 cm

Nyckel sitter fast i låset, smärre fanérskador

305172

2015-04-15