Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, mässingsbeslag, höjd ca 80, 110x48 cm

Ej tillhörande nyckel sitter fast i lås, smärre fanérskador

305174

2015-04-15