Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, mässingsbeslag, höjd ca 80, 110x48 cm
Ej tillhörande nyckel sitter fast i lås, smärre fanérskador
305174
2015-04-15