Hylla 1960-tal
2015-04-15
305178
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYLLA, 1960-tal, teak, svartlackerade draghandtag, höjd ca 115, 125x31 cm
Smärre ytskador, draghandtagen på ena sidan saknas