Björn Jonsson litografier Christian Due blyerts

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN JONSSON (1903-1991): 12 litografier, signerade Björn Jonsson, 50 ex., bladstorlek ca 45x29 cm. CHRISTIAN DUE (1925-2004): Gamla Linköping, signerad Chr. Due, blyerts, 30x40 cm

Fläckar

305198

2015-04-15