Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1800-tal, provinsarbete, klädd sittdyna, längd ca 180, sitthöjd 48 cm
Skador
305212
2015-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här