Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIANOPALL, 1900-talets början, snurrbar/höj och sänkbar, sits i skinn

Slitage

305215

2015-04-15