Bengt af Klintberg blandteknik på papper

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

KLINTBERG, Bengt af (född 1938), Komposition, signerad Klint*, påskrift i blyerts på baksidan Bengt af Klintberg, akvarell och lackfärg på papper, 56x44 cm, oramad

Skador, revor, pappersförluster

305222

2015-04-15