Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
KLINTBERG, Bengt af (född 1938), Komposition, signerad Klint*, påskrift i blyerts på baksidan Bengt af Klintberg, akvarell och lackfärg på papper, 56x44 cm, oramad
Skador, revor, pappersförluster
305222
2015-04-15