Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing, höjd ca 83, 93x52

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre slitage

305223

2015-04-15