Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing, höjd ca 83, 93x52
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre slitage
305223
2015-04-15