Lennart Nilsson 9 fotografier

Lennart Nilsson 9 fotografier
Lennart Nilsson 9 fotografier
Lennart Nilsson 9 fotografier
Lennart Nilsson 9 fotografier
Lennart Nilsson 9 fotografier
Lennart Nilsson 9 fotografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART NILSSON (född 1922): 9 gelatinsilverfotografier, stämplade på baksidan, Pojke tittar på katt i träd samt 8 detaljbilder från altartavlor (Flandern?), 40x30 cm och mindre

Skador

305225

2015-04-15