Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922): 9 gelatinsilverfotografier, stämplade på baksidan, Pojke tittar på katt i träd samt 8 detaljbilder från altartavlor (Flandern?), 40x30 cm och mindre
Skador
305225
2015-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här