tågset
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING TÅGSET, spår 1, 1900-talets början, bestående av ellok märkt "C.L.R nr 24" längd ca 20 cm, 3 öppna godsvagnar, vagn 1240 samt 3: klass personvagn, diverse räls medföljer
Loket saknar tak, delar saknas, funktion ej provad, skador
305232
2015-04-15