tågset

tågset
tågset
tågset
tågset
tågset
tågset

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING TÅGSET, spår 1, 1900-talets början, bestående av ellok märkt "C.L.R nr 24" längd ca 20 cm, 3 öppna godsvagnar, vagn 1240 samt 3: klass personvagn, diverse räls medföljer

Loket saknar tak, delar saknas, funktion ej provad, skador

305232

2015-04-15