Toilettemöbel 1900-talets första hälft
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOILETTEMÖBEL, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, skyltmärkt 1311R20078, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, total höjd 170, 131x36 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre skador
305236
2015-04-15