Toilettemöbel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEMÖBEL, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, skyltmärkt 1311R20078, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, total höjd 170, 131x36 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre skador

305236

2015-04-15