Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Relief, brons och skiffer,signerad och daterad -77, numrerad 25/240, 40x20, totalmått med ram 54,5x34 cm

305241

2015-04-15