Milan Halaska

Milan Halaska
Milan Halaska
Milan Halaska
Milan Halaska

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MILAN HALASKA (Tjeckien 1900-tal): Komposition med båt och hav, signerad och daterad 91, färglitografi 60/100, 70x52 cm

305244

2015-04-15