Kjell Strandqvist oljemålning

Kjell Strandqvist oljemålning
Kjell Strandqvist oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KJELL STRANDQVIST (född 1944): Utan titel, signerad och daterad KS -89, olja på duk, 180x180 cm

305263

2015-05-10