Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): "Plus", signerad och värderad på baksidan Peder Duke 1976, olja på duk, 93x113 cm
Proveniens: Konstruktiv Tendens, Stockholm
305264
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här