Peder Duke oljemålning

Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): "Plus", signerad och värderad på baksidan Peder Duke 1976, olja på duk, 93x113 cm
Proveniens: Konstruktiv Tendens, Stockholm

305264

2015-05-10