Andreas Christen relief

Andreas Christen relief
Andreas Christen relief
Andreas Christen relief
Andreas Christen relief
Andreas Christen relief
Andreas Christen relief

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, född 1936): Komplementär struktur, signerad och daterad på baksidan A. Christen 1983, vitmålad relief, 120x60x12 cm

305270

2015-05-10