Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, född 1936): Komplementär struktur, signerad och daterad på baksidan A. Christen 1983, vitmålad relief, 120x60x12 cm
305270
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här