Byrå
2015-04-15
305275
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, senbarocksstil, delvis med rotfaner, patinerad beslag i mässing, höjd d77, 93x49 cm
Ytskador