Harry Wichmann relief

Harry Wichmann relief
Harry Wichmann relief
Harry Wichmann relief
Harry Wichmann relief
Harry Wichmann relief
Harry Wichmann relief

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARRY WICHMANN (1916-1993), skuren trärelief, frukost i sängen, signerad o daterad Wichmann -75, ca 160x61 cm

Torrsprickor, smärre färgbortfall

305300

2015-04-15