Trädgårdssoffa
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunkssoffan", 1900-talets andra hälft, aluminium, bemålad, sittribbor i trä, längd ca 143, sitthöjd 42 cm
Slitage, färgbortfall, skruvar som fäster ryggstödet lösa, torrsprickor
305316
2015-04-15