Frederick Niels Rohde oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FREDERICK NIELS ROHDE (Danmark, 1816-1886):
Vinterlandskap med figurer, signerad och daterad Rohde 1851, olja på duk, ca 31 x 76 cm

Smärre krackeleringar

305331

2015-04-15