Sybord 1800-talets första hälft
2015-04-15
305333
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i masurbjörk och björk, låda i sargen med inredning, nyckelskylt i ben, höjd 78, 60x39 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, skiva med spricka, smärre skador, ett ben förstärkt, lås något defekt