Sybord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i masurbjörk och björk, låda i sargen med inredning, nyckelskylt i ben, höjd 78, 60x39 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, skiva med spricka, smärre skador, ett ben förstärkt, lås något defekt

305333

2015-04-15