Trädgårdssoffa
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunkssoffan", 1900-talets andra hälft, gjutjärn, sittribbor i trä, bemålad, längd ca 148, sitthöjd 43 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall, enstaka skruvar saknas
305338
Päivämäärä:
2015-04-17