Åke Ericson c-print

Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÅKE ERICSON (född 1962): "After noon in North Korea"- Pyongyang, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5 ex, c-print, ca 67x100 cm. rammått 90x120,
Total upplaga 1/5 +1AP
VANDRINGSUTSTÄLLNING: Bildens Hus i Sundsvall, Galleri Kontrast i Stockholm, Arbetets Museum i Norrköping

305340

2015-04-15