KG Bejemark skulptur

KG Bejemark skulptur
KG Bejemark skulptur
KG Bejemark skulptur
KG Bejemark skulptur
KG Bejemark skulptur
KG Bejemark skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KG BEJEMARK (1922-2000), Obelisk, signerad KGB, mässing på marmorfot, totalhöjd 17,5 cm

Fot med skador

305342

2015-04-15