Marianne Kanter oljemålning

Marianne Kanter oljemålning
Marianne Kanter oljemålning
Marianne Kanter oljemålning
Marianne Kanter oljemålning
Marianne Kanter oljemålning
Marianne Kanter oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE KANTER, (född 1944): "Höst", monogramsignerad MK, olja på duk, 100x115 cm

Tryckmärken

305347

2015-04-15