Edna Cers batik

Edna Cers batik
Edna Cers batik
Edna Cers batik
Edna Cers batik
Edna Cers batik
Edna Cers batik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDNA CERS, (född 1934): "Det man inte hör", signerad och daterad, batik, 49x38 cm

305349

2015-04-15