Rysk konstnär 1900-tal

Rysk konstnär 1900-tal
Rysk konstnär 1900-tal
Rysk konstnär 1900-tal
Rysk konstnär 1900-tal
Rysk konstnär 1900-tal
Rysk konstnär 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RYSK KONSTNÄR (1900-tal) möjligen Nikolaj Gerasimovic Burov, Landskapsmotiv, olja på duk uppfodrad på pannå, 19x33 cm

305352

2015-04-16